KONST / Litografier / Litografier i mapp 11565033
nr 1156 5033
Adolf Hallman
(1893-1968)
Litografier i mapp, 2 mappar, Adolf Hallman (1893-1968), ej Signerade blad, "Världsstad" New York 1950, bladets mått: 60x42
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:09:31
200 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr